Партнерство між Toyota та NTT триває з 2017 року. З того часу вони займаються розробкою легкового транспорту з можливістю підключення до мережі 5G. Цьогоріч інженери суттєво змінили курс. Не останню роль в цьому відіграли інноваційні відкриття в області програмного управління електромобілями від компаній-титанів: американської Tesla Inc. та китайської BYD Co. Тож, об’єднавши зусилля, світлі голови японських корпорацій взялися за створення ПЗ з використанням штучного інтелекту, щоб втілити в життя технологію автономного керування автомобілем. «Платформа ШІ мобільності», як вже назвали її творці, складається з декількох компонентів:
- Центри обробки даних. Великі обсяги інформації (про ситуацію на дорогах, особливості пересування кожної одиниці транспорту, нюанси ДТП тощо) буде миттєво аналізуватися та оброблятися ШІ. Процес проходитиме з високою енергоефективністю, а головне, з мінімальними витратами електроенергії. Рівномірний розподіл обчислювальних платформ, які спочатку розташують на території Японії, а потім і по всьому світу, стане першим кроком до безпечного керування.
- Інтелектуальна комунікаційна інфраструктура. Інженери проєктують систему з метою досягнення максимальної мобільності учасників дорожнього руху. Вона відзначатиметься високою універсальністю і гнучкістю, адже адаптуватиметься до типу транспорту та особливостей місцевості. Нова модель штучного інтелекту прийматиме оптимальні комунікаційні рішення у реальному часі, використовуючи доступні їй на той момент типи зв’язку: стільниковий, мережевий, супутниковий тощо.
- Інфраструктура ШІ. Платформа спрямована на забезпечення максимальної мобільності інтелекту. Він буде самостійно навчатися, а також робити висновки на основі різноманітних даних, отриманих від власника авто, центру обробки даних та інтелектуальної інфраструктури комунікацій.
Так, виглядає все досить складно, тому що проєкт пронизаний великою кількістю незрозумілих понять. Однак розробка сумісних систем підтримки керування та автоматизованого водіння сприятиме максимально безпечному пересуванню транспортних засобів як у мегаполісах, так і в сільських місцевостях. Для досягнення поставлених цілей компанії успішно застосовують свої сильні сторони. З боку Toyota створюється платформа ШІ для мобільності, а від NTT — власні розробки у сфері телекомунікацій. Тож скоро на дорогах Японії (а до 2030 року й усього світу) з’являться програмно-керовані транспортні засоби, які забезпечать нульовий відсоток ДТП.
Поки компанії вкладають сили та кошти в проєктування надзвичайно мобільного штучного інтелекту, ви можете замовити доставку авто із США за розумною ціною. Автоексперти W8 Shipping знайдуть для вас електрокар, «наповнений» інноваційними рішеннями, а головне, з великою кількістю заходів безпеки. І мова йде не лише про подушки безпеки для кожного пасажира. Тут дещо більше! Вам точно сподобаються такі опції, як запобігання зіткнення, контроль стану водія, попередження про небезпеку, круїз-контроль, а також багато інших життєво важливих функції.
З нами ви можете стати першим водієм в Україні, хто володіє автомобілем із системою безпеки нового покоління. Для початку ознайомтеся з Каталогом машин з Америки, які за доступні гроші можуть стати вашими. Після цього замовте персональну консультацію від W8 для втілення мрії в реальність.