Порівняння
Головна / Все про авто з Америки
Блог

Все про авто з Америки

Позашляховики — це потужність на високих обертах для справжніх чоловіків

Позашляховик класу «К3» стане вашою «тихою розкішшю» Компанії-титани автомобільного бізнесу розробили спеціальний клас позашляховиків. Ці автомобілі відзначаються підвищеною прохідністю завдяки…

4 251
Читати статтю
Всі статті цієї рубрики
Всі статті цієї рубрики
Стоянка з автомобілями аукціону Копарт

Copart (Копарт) — автомобільний аукціон у США

#Copart #аукціони

Copart — провідний автоаукціон США. Щоденно на ньому виставляється понад 175 тис. автівок. Дізнайтеся, як зареєструватися та робити ставки на майданчику. Ознайомтеся з позначеннями Копарт, щоб не купити на аукціоні металобрухт.

6 144
Стоянка з автомобілями аукціону Іншуренс

Про IAAI (Insurance) — страховий аукціон США

#IAAI #аукціони

IAAI — надійний аукціон уживаних, битих та відновлених машин. Зареєструватися на ньому може кожен, але купувати і продавати — для цього потрібно мати ліцензію. Познайомтеся ближче з Іншуренсом. Можливо, цей аукціон стане вашим стартовим майданчиком для бізнесу.

2 343
Стоянка з автомобілями аукціону Манхайм

Manheim (Манхейм) – аукціон не битих авто

#Manheim #аукціони

Manheim входить до трійки найкращих автоаукціонів Америки. Брати участь у торгах можуть лише дилери. Дізнайтеся всі особливості реєстрації, вибору авто та участі, щоб стати справжнім профі.

2 027
Всі статті цієї рубрики
На підіумі на фоні американського прапора стоять на перших трьох місцях автомобілі Volkswagen Passat, Volkswagen Jetta і Ford Focus

Топ 10 найпопулярніших авто із США серед українців

#вибір авто #популярні авто

Якщо ви ще не знаєте, яку машину хочете, тоді цей рейтинг саме для вас. В ньому представлено 10 найпопулярніших автівок із США, які купують українці. До кожної з моделей подані характеристики, переваги та ціни.

3 917
Фотографія електрокару в дорозі

Топ 10 електрокарів, які можна пригнати зІ США

#вибір авто #електрокари

Електромобілізація за останні два роки досягла небувалих масштабів, адже електрокари — це не тільки екологічно, а й економічно вигідне капіталовкладення. Ознайомтеся з топ 10 електрокарів, які українці приганяють зі США.

2 074
Майданчик із пошкодженими автомобілями

Чи варто купувати биті авто зі США?

Якщо ви не перевірите авто із США за VIN-кодом то вас чекають сюрпризи чи навіть серйозні проблеми під час розмитнення. Дізнайтеся, що таке ВІН-код, які дані включає та на яких сервісах його перевіряють.

1 659
Всі статті цієї рубрики
Всі статті цієї рубрики
Всі статті цієї рубрики
Всі статті цієї рубрики