Порівняння
Головна / Блог / Аукціони Америки. Короткий огляд американських сайтів з продажу авто із США

Аукціони Америки. Короткий огляд американських сайтів з продажу авто із США

Щоб вигідно купити автомобіль на аукціоні, вам потрібно правильно вибрати торгову платформу. Дізнайтеся більше про кожний з 8 найпопулярніших аукціонів США, що на них виставляється та хто може брати там участь.

2 123
10 хв на читання
5/5 (1 голос)

В наш час з молотка продаються не лише предмети розкоші, а й уживані автомобілі чи машини з серйозними пошкодженнями. Але що найцікавіше, на американських аукціонах ви можете купити авто на 30-50% дешевше, ніж на авторинках України. Ця вартість вже включає розмитнення, доставлення та ремонт. Однак щоб грамотно зіграти на торговельному майданчику, вам потрібно зрозуміти, що таке автоаукціон і як він працює.

Які аукціони існують в США?

Американський ринок автомобілів є найбільшим у світі. Щорічно на ньому продається близько 20 млн транспортних засобів. Це пояснюється тим, що американці змінюють свої автомобілі кожні 2-5 років, взявши лізинг чи кредит. Але потім, коли авто потрапляє у ДТП або зазнає пошкоджень, страхова компанія виплачує власнику компенсацію, а машину продає на торговому майданчику. Іноді лізингові компанії конфісковують взагалі нові автівки. Саме такі транспортні засоби потрапляють на один з аукціонів:

 1. Manheim.
 2. Copart.
 3. IAAI.
 4. NPA
 5. Adesa.
 6. AuctionTime.com.

Манхейм, Копарт та Іншуренс є найбільшими торговими платформами в Америці. Щодня лише на цих трьох аукціонах продається понад 600 тис. транспортних засобів. Кожен з сайтів має власну цінову політику, правила, а також специфікацію участі у торгах.

Однак знати, де можна купити авто з аукціону, і провести насправді вигідну угоду — це дві різні речі. Детально ознайомившись з американськими сайтами з продажу авто, ви зрозумієте, який з них найбезпечніший, а на якому найдешевші ціни за лот. Водночас такий екскурс дозволить вам побачити, на яких торгових майданчиках найкращий асортимент з урахуванням усіх типів пошкоджень авто. Але спершу зазирнемо за лаштунки торгів.

Як проходить аукціон авто у США?

Тисяча — раз, тисяча — два, тисяча — три… Продано! Торги на таких платформах проходять за тією самою схемою, що й на звичайних класичних аукціонах. Алгоритм участі стандартний:

 • реєстрація;
 • пошук лота або кількох, які підходять за ціною та комплектацією;
 • визначення максимальної суми ставки;
 • участь у торгах;
 • оплата протягом 3 днів.

Ось як працює аукціон авто в Америці. При цьому ви можете брати участь у ньому як вдень, так і вночі. Крім того, різні компанії пропонують робити онлайн-ставки через смартфон чи планшет. Якщо немає можливості відвідати аукціон у реальному часі, на деяких онлайн-майданчиках ви завчасно можете розмістити ставку. Організатори роблять усе можливе, щоб оптимізувати вашу участь у торгах.

👆 У Штатах є два типи торгових автоаукціонів. На перших транспортні засоби виставляють страхові/лізингові компанії або банки в тому стані, в якому вони є. На інших машини реалізовують дилери, тому лоти зазвичай проходять всі етапи відновлення та ремонту.

Велика шістка аукціонів Америки

Коли справа стосується грошей, завжди виникає питання, чи можуть вас обдурити на аукціоні. Відповідь очевидна, що так. Аби цього не сталося, дізнайтеся про кожен з них більше та у всіх подробицях. Відразу повідомимо, що компанія W8 Shipping є офіційним представником Copart. Також ми маємо ліцензії на всі популярні аукціони США, тому без проблем купимо вам автомобіль на будь-якому з них.

Manheim

Компанія Манхейм була заснована в 1945 році, а з 1996 року веде торги й в онлайн-режимі. Вона має мережу торгових майданчиків в 9 країнах світу, найбільша з них знаходиться в штаті Пенсильванія. Щорічно аукціон виставляє на продаж 6 млн транспортних засобів, це близько 10-20 тис. щодня. На торгах представлені машини тільки у хорошому стані:

 • не биті;
 • конфісковані (нові);
 • без пошкоджень;
 • зразки, що надійшли за системою trade-in;
 • не утоплені.
Аукціон Манхейм
Аукціон не битих авто Manheim

Також там є автомобілі без пробігу або з незначними виробничими вадами. З огляду на це ціни на торгових майданчиках Манхейм найбільші у Штатах. До того ж Manheim є закритим автоаукціоном і в ньому беруть участь виключно дилери, брокери з ліцензіями, а також акредитовані компанії. Для приватних осіб вхід заборонено, тому про аукціон Manheim ви можете домовитися з нами.

✅ Особливою перевагою аукціону є доступ до повного переліку даних про транспортний засіб. Клієнтам надається детальна інформація про технічний стан, зовнішній вигляд (фотозвіт у подробицях) та реальний пробіг машини.

Copart

Аукціон Копарт активно працює з 1982 року. Його головний офіс знаходиться в Далласі, Техас. Компанія має 200 великих майданчиків у десятках країн світу. На них щодня виставляється 150–175 тис. лотів. При цьому щорічний обіг компанії складає 2 млн транспортних засобів.

Продавцями аукціону Copart переважно є страхувальники, дилери, банки, юридичні та фізичні особи. Асортимент торгового майданчика включає вживані автомобілі:

 • після ДТП, актів вандалізму чи стихійних лих;
 • з незначними ушкодженнями;
 • від виробників із заводськими дефектами.
Фотографія аукціону Copart
Аукціон битих авто Copart

У Сполучених Штатах ремонт транспортних засобів коштуватиме власнику повну вартість нової автівки. Через це страховим фірмах набагато вигідніше продавати такі зразки на аукціонах. У каталозі Копарт, окрім легкових машин, ви також знайдете тисячі вантажівок, пікапів, мотоциклів, квадроциклів, трейлерів, яхт і т. п. На торгових майданчиках представлені лоти в такому вигляді, в якому їх забрали від власників. Так що вам залишається тільки дізнатися більше про Copart.

👆 Фірма Копарт активно впроваджує інноваційні технології, щоб торги проводились швидко, безпечно та зручно для учасників. Завдяки цьому в 2015 році вона увійшла до сотні найуспішніших компаній США.

IAAI

Автоаукціон Іншуренс з’явився на ринку США у 1980-х роках. Штаб-квартира компанії знаходиться в Чикаго, штат Іллінойс. У всьому світі в її розпорядженні 150 об’єктів. Тут страхові агенції найчастіше виставляють на торги авто:

 • після страхового випадку;
 • з дрібними пошкодженнями;
 • розбиті;
 • відновлені для продажу (після ремонту).
Аукціон Іншуренс
Автоаукціон Іншуренс

Запропоновані транспортні засоби відзначаються низькою вартістю. Однак брати участь у торгах можуть лише зареєстровані дилерські компанії з ліцензією. Вони роблять ставки або наживо, або через Інтернет, оскільки компанія активно впроваджує інноваційні технології. Але щоб правильно зіграти на аукціоні, дізнайтеся докладніше про IAAI та його специфіку.

NPA

Абревіатура розшифровується як National Powersport Auction. Компанія спеціалізується на продажу мототранспорту. У 1990 році компанія NPA відокремилася від Копарт. Протягом наступних 7 років вона мала єдиний павільйон у Сан-Дієго, штат Каліфорнія, потім відкрила ще один в Атланті, Джорджія, а зараз має ще 8 майданчиків. На аукціоні виставляються нові та уживані:

 • мотоцикли;
 • квадроцикли;
 • гідроцикли;
 • снігоходи.
Аукціон мототранспорту NPA
Аукціон мототранспорту NPA

Завдяки власним звітам про стан NPA дилери можуть з упевненістю купувати і продавати товари, що були у використанні. Кожен транспортний засіб проходить велику перевірку спеціалістом NPA, отримує оцінку за більш ніж 35 пунктами перевірки та отримує 3 бали; загальний, механічний та косметичний. Дилери також побачать більш ніж 25 докладних фотографій для огляду.

Тут можна знайти моделі таких виробників, як Honda, BMW, Suzuki та Kawasaki. Щороку компанія здійснює понад 75 тис. транзакцій. До аукціонних торгів допускаються лише дилери з ліцензіями, фінансові інститути, страхові агенції та юридичні особи. На жаль, для простих смертних торги закриті, але тільки не для W8 Shipping.

Adesa

Був заснований в 1989 році для ліцензованих дилерів, які здійснюють гуртові купівлі авто за системою «trade-in». Середній обіг компанії за рік складає 3,5 млн лотів. Кожного дня асортимент поповнюється новими моделями у кількості 3 тис. штук. Автоаукціон Adesa налічує понад 70 майданчиків, 20 з яких знаходяться у Канаді. На торгах представлені легкові авто, вантажівки та фургони з різним ступенем пошкоджень:

 • абсолютно нові;
 • незначний;
 • технічний;
 • серйозний.
Фотографія аукціону Adesa
Аукціон нових автомобілів Adesa

У документах зазначаються різні причини отриманих ушкоджень, наприклад аварії, стихійні лиха, вандалізм або заводський брак. Особливою перевагою платформи Адеса є досить низький аукціонний збір, а також доступна вартість лотів.

AuctionTime.com

Торговий майданчик був створений у 1978 році для того, щоб об’єднати продавців та покупців. Штаб-квартира компанії знаходиться в Лінкольні, Небраска. Щодня на ньому продається різного типу вживана спецтехніка:

 • сільськогосподарське обладнання;
 • вантажні автомобілі;
 • будівельна техніка;
 • трейлери.
Фотографія аукціону AuctionTime.com
Аукціон вживаної спецтехніки AuctionTime.com

👆 Також тут можна придбати худобу, наприклад коня мустанга чи навіть ціле стадо корів 🐮

Це один з аукціонів Америки, на якому у вас є можливість безпосередньо зв’язатися та обговорити деталі з власником транспортного засобу. Дошка зі списком живих аукціонів відображається вранці у середу. Але перш ніж робити ставки на торгах, ознайомтеся з корисними порадами, як вибрати авто чи інший тип ТЗ.

Окрім згаданих 6 найпопулярніших аукціонів США, ви можете купити машину також на eBay, Pipeline чи CrashedToys. Загалом на території Сполучених Штатів організовано 300 торгових майданчиків, де щодня продається по 50 тис. транспортних засобів. Якщо потрібно, ми купимо вам лот, який вам сподобався лише за 60 секунд.

Поділитися:

Інші статті з цієї рубрики

Експертна оцінка пошкоджених в передню частину авто із США: від легких до складних

Визначаємо можливі пошкодження автомобіля з Америки Цьому питанню варто приділити особливу увагу, аби в результаті ви залишилися у виграші та не мали додаткових проблем із транспортним засобом. Варто добре розуміти, що саме ушкоджено та якого ремонту потребує. Залежно від характеру…

23
Стоянка з автомобілями аукціону Іншуренс

Про IAAI (Insurance) — страховий аукціон США

#IAAI #аукціони

IAAI — надійний аукціон уживаних, битих та відновлених машин. Зареєструватися на ньому може кожен, але купувати і продавати — для цього потрібно мати ліцензію. Познайомтеся ближче з Іншуренсом. Можливо, цей аукціон стане вашим стартовим майданчиком для бізнесу.

3 780
Стоянка з автомобілями аукціону Манхайм

Manheim (Манхейм) – аукціон не битих авто

#Manheim #аукціони

Manheim входить до трійки найкращих автоаукціонів Америки. Брати участь у торгах можуть лише дилери. Дізнайтеся всі особливості реєстрації, вибору авто та участі, щоб стати справжнім профі.

4 264

Для покращення роботи нашого сайту ми використовуємо анонімні дані, надані файлами cookies. Натискаючи «Прийняти», ви погоджуєтесь з нашим використанням файлів cookie