Порівняння
Головна / Блог / Manheim (Манхейм) – аукціон не битих авто

Manheim (Манхейм) – аукціон не битих авто

Manheim входить до трійки найкращих автоаукціонів Америки. Брати участь у торгах можуть лише дилери. Дізнайтеся всі особливості реєстрації, вибору авто та участі, щоб стати справжнім профі.

3 453
13 хв на читання
3.9/5 (7 голосів)

Вхід заборонено! Саме з цими словами у багатьох асоціюється аукціон Manheim. Дійсно торговий майданчик відкритий тільки для ліцензованих дилерів та юридичних осіб. Таким чином, якщо у вас є ліцензія від компанії Манхейм, ласкаво просимо на торги. Але одним лише доступом справа не закінчиться. Для проведення успішних угод вам доведеться розібратися зі всіма особливостями аукціону.

На початку Manheim

Манхейм є одним із найбільших автоаукціонів із продажу уживаних автомобілів. А все почалося з того, що в 1945 році Міллінгер та Уолтерс відвідали аукціон сільгосптехніки. Побачивши, з яким успіхом купується с/г обладнання, вони вирішили застосувати подібну тактику до уживаних машин. Спільно із трьома партнерами засновники відкрили власний аукціон. Площа купленої ними ділянки становила 28 328 м². Завдяки наполегливій праці та терплячості:

 • до 1966 року на Manheim продавалося вже до 45 транспортних засобів за годину;
 • у 1996 році були запущені перші у світі електронні платформи, які надавали дилерам доступ до торгів, календарів та звітів авто;
 • до 2000 року компанія відкрила офіси у Європі та Австралії;
 • до кінця 2003 року було зафіксовано рекордну кількість зареєстрованих дилерів — 65 тис.;
 • у 2006 році аукціон вийшов на китайський та азійський ринки.

У 2023 році Манхейм тримає лідерство у сфері продажу утриманих авто з Америки. Компанія розпоряджається мережею фізичних, цифрових та мобільних аукціонів в 11 країнах світу. З 1968 року штаб-квартира компанії знаходиться в Атланті, штат Джорджія. Щорічно на торгах продається більше 5 млн транспортних засобів на суму близько 60 млрд доларів. Половину з них складають авто, що найчастіше приганяються із США. Крім реалізації не битих машин більш ніж на 130 майданчиках, Manheim надає низку інших послуг:

 • ремонт та відновлення ТЗ;
 • інспектування;
 • гуртове транспортування;
 • фінансування дилерів.

Манхейм постійно впроваджує інноваційні та IТ технології у свій бізнес. Так, наприклад, у 2019 році аукціон надав концепцію відстеження розташування автомобілів на майданчику. Разом з цим він став брендом компанії Cox Automotive, яка є однією з найкращих у цифровому маркетингу та програмному забезпеченні для дилерів і покупців авто.

👆 Кілька слів про цифри. Одночасно на платформі відкрито 33 лінії торгів (конвеєрів). Завдяки цьому щохвилини з молотка йде 50 машин.

Особливості аукціону Манхейм: учасники, асортимент та переваги

Протягом 75 років компанія старанно працювала над своєю репутацією. Тепер репутація працює на неї, і мільйони покупців хочуть придбати машину саме на цьому майданчику. Але на жаль, Manheim закритий для фізичних осіб. Брати участь у торгах можуть лише авторизовані дилери, одним із яких є наша компанія W8 Shipping. Під час реєстрації кожен учасник отримує ідентифікаційний номер. Саме він відкриває перед користувачами всі переваги торгового майданчика:

 • купівлю уживаних авто у відмінному стані, нерідко з нульовим пробігом;
 • стовідсоткову гарантію достовірності наданої інформації про кожен лот;
 • можливість економії до 15–20%;
 • різні форми торгів: живі, онлайн, за допомогою мобільних застосунків.
Фотографія аукціону Manheim
На аукціоні Manheim можна знайти безліч автівок в ідеальному стані

На продаж виставляються машини без пошкоджень. Лише деякі зразки мають дефекти, подряпини чи вм’ятини. Близько 98% лотів ідуть з чистою історію без ДТП. Така ідилія у пропозиціях пояснюється тим, що на торгах представлені транспортні засоби:

 • від каршерингових чи страхових фірм;
 • із категорії traid-in;
 • із простроченою гарантією;
 • конфісковані банком за прострочення кредиту;
 • що належать лізинговим компаніям.

Практично нові та не биті авто із США продаються на аукціонах протягом 30-60 секунд. Кожному покупцю надається можливість завчасно ознайомитися з технічним станом лота, історією та документацією, використовуючи звіти AutoCheck та CARFAX. Дилери знають, як перевірити авто з Америки за ВІН-кодом і знайти, що приховує продавець. За потреби вони можуть замовити платні послуги експерта із гарантією. Все це успішно роблять і наші співробітники.

👆 У більшості штатів США знаходяться представництва компанії Манхейм, що дуже зручно. Добре продумана логістика скорочує час доставлення лота в порти Америки (на кілька днів або навіть тижнів)

Як зареєструватися на аукціоні Manheim та купити авто?

Ми вже зазначали, що учасниками торгів можуть стати лише дилери, які отримали ліцензію від торгового майданчика. Цікавим є те, що ваш шлях до створення облікового запису на Манхеймі розпочнеться не із сайту компанії, а з реєстрації на платформі Auction ACCESS. Для цього вам знадобиться:

 • надати контактну інформацію: адресу, номер телефону та e-mail;
 • пред’явити посвідчення особи з фото (паспорт або права водія) та ліцензію продавця;
 • відповісти на низку запитань;
 • сплатити необхідний внесок, обравши відповідну форму оплати.

Як тільки перевірка особи та всіх даних пройде успішно, вам присвоять ідентифікатор. Цим номером ви скористаєтеся при створенні облікового запису на сайті manheim.com. Надалі входити до системи ви будете за допомогою придуманих вами логіну та паролю.

⚠️ Будьте уважні. Підтвердження покупки надсилається на електронну адресу покупця, вказану при реєстрації дилера на сайті auctionaccess.com.

Перед вибором

Тепер, коли у вас є доступ Manheim, сміливо заходьте в обліковий запис й обирайте потрібний автомобіль. Вкладка «Buy» відкриє список популярних марок автомобілів, саме там знайдіть відповідного виробника. У новому вікні також з лівого боку розміщені фільтри, які дозволяють знайти модель, рік випуску, пробіг, комплектацію тощо. Під кожним авто відразу представлені: VIN-код, показники одометра та кількість циліндрів, а також оцінка технічного стану від аукціонного експерта. При відкритті окремого лота ви також зможете ознайомитись з:

 • комплектацією авто;
 • технічними характеристиками;
 • звітом про стан CR (Condition Reporting);
 • коментарями фахівця/продавця;
 • докладним фотозвітом;
 • оцінкою інспектора.

💡 Лайфхак. Для зручності на сайті розміщені фільтри для пошуку лота за розташування торгового майданчика, поручителем, а також за датою чи годиною аукціону

В експертних звітах надається інформація щодо кузовних частин. Жовтим кольором виділяються місця з дефектами, а праворуч приводяться докладні описи ушкоджень. Наприклад, проведення фарбувальних робіт і якість їх виконання. Додатково вказується стан покришок. Попри це, обов’язково перегляньте звіти AutoCheck та CARFAX, а також повний опис технічного стану CR. На відміну від інших торгових майданчиків, на Манхеймі все розписується в найменших подробицях. Перевірити дані ви можете на схемах або фото. Якщо вам цікаво, то порівняйте аукціони, щоб зрозуміти, який з них найбільше вам пасує.

Торги на платформі Manheim

Реєстрація та вибір вже позаду. Ви успішно створили обліковий запис на найкрутішому майданчику з продажу уживаних авто. Як кажуть, крутіше Манхейм, може бути лише General Motors. Після цього ви хочете розібратися, як переглянути аукціон Manheim і почати розміщувати на ньому ставки. Алгоритм досить простий:

 1. Відкрийте вкладку «Buy».
 2. Виберіть Simulcast Sales (Одночасні продажі).
 3. Натисніть кнопку «Enter Sale», що перекладається як «Приєднатися до продажу».
 4. Уважно ознайомтеся з кожним позначенням вікна.
 5. Чекайте на аукціон свого лота. Черга показана праворуч.

Тепер за вами найвідповідальніша справа — грамотно зіграти на торгах. Звичайно, все приходить із досвідом, тому для початку заспокойтеся та спостерігайте за продажем інших лотів. Зрозуміло, до цього моменту ви повинні вже знайти і зберегти лоти, що сподобалися, а також у графі «Proxy Bid» ввести максимальну суму ставки. Вона повинна бути кратною 50. Як тільки на конвеєрі з’явиться ваша машина, починайте торги, натиснувши кнопку «Bid» (ставка). Пам’ятайте, кожен клік збільшує вартість на 100-250 $.

💡 Ask та сума. Саме так продавець намагається встановити стартову ціну автомобіля.

Завершення покупки

Якщо ваша пропозиція зіграє, ви побачите в історії ставок повідомлення «Sale…Pending» (очікування продажу). Останнім штрихом у торгах на автоаукціоні стане завершення покупки. Для цього:

 • перейдіть за посиланням Post-Sale Management (Управління після продажу) у верхній частині екрана або зайдіть на свою пошту та відкрийте повідомлення від Манхейма;
 • натисніть гіперпосилання Purchases (на сайті опція знаходиться у вкладці «My Manheim»);
 • клацніть суму, а потім кнопку «Make Payment».

⚠️ У PDF-форматі обов’язково завантажте документ за гіперпосиланням Bill of Sale. Він підтверджує покупку вашого авто із США на аукціоні Манхейм. Цей чек потрібно пред’явити транспортній компанії.

Усі ці можливості відкриті для дилерів із ліцензією. Прикро, але як приватна особа ви навіть не зможете переглянути лоти. У таких випадках на допомогу приходимо ми. Компанія W8 Shipping є зареєстрованим учасником аукціону Manheim, тому має доступ до всіх можливостей майданчика. Якщо ви хочете спробувати самостійно купити машину в Америці, тоді реєструйтесь на платформі Copart. Але спочатку дізнайтеся більше про Копарт, щоб не потрапити в халепу.

Нотатки для допитливих. Комісія Manheim

Окремо варто розглянути тему комісійних зборів. Їх завжди потрібно враховувати перед тим, як замовити авто під ключ із США. Тоді вас не шокують додаткові 300-700 доларів, які ви знайдете у звіті дилера. Отже, залежно від вартості лота, комісія аукціону для легкових авто та мотоциклів становитиме:

 • 274-506$ при ціні до 5 000;
 • 316-600 $ – до 10 тис.
 • 350-700 $ – від 15 000.

Відповідно, для важких транспортних засобів, пікапів, фургонів, мікроавтобусів та бортових вантажівок:

 • 288-521$ при ціннику до 5 000;
 • 330-614 $ – до 10 тис.
 • 364-715 $ – від 15 000.

Списані та биті авто розраховуються за іншою тарифною ставкою. При покупці пошкоджених автомобілів вартістю менше 1 000 доларів, що є рідкістю на Манхеймі, стягується плата у розмірі 33-122 $, більше тисячі — 12,5%. Додатково вам доведеться заплатити адміністративний збір у сумі 66 $.

Пам’ятайте, наведені розцінки не є остаточними, тому що аукціон залишає за собою право встановлювати комісію. Розцінки змінюються постійно, тому краще запитайте у наших менеджерів актуальні дані . Хоча у більшості випадків збір залежить від фактичної ціни автомобіля, все ж таки компанія враховує й низку інших факторів. Тому ми рекомендуємо використовувати онлайн-калькулятор для розрахування кінцевої вартості.

⚠️ Увага! Аукціон бере комісію за участь в онлайн-торгах у розмірі 50 доларів.

Плюси та мінуси Manheim

Підсумовуючи, можна відзначити, що цей аукціон приваблює автомобілістів широким асортиментом якісних та не битих транспортних засобів. Багатьом водіям подобається малий пробіг ТЗ. Доступні ціни за майже нові уживані машини є ключовим моментом під час вибору цього торгового майданчика. Більш того, компанія надає розширену інформацію про кожний автомобіль. Представлені відомості правдиві на всі 100%.

Але навіть Манхейм має свої недоліки. Наприклад, за деякі лоти іноді ведуться такі запеклі торги, що у результаті покупець переплачує на 1-3 тис. доларів більше. До того ж економія на цьому аукціоні становить лише 15-20%. У той самий час на Copart та IAAI цей показник досягає 50%. Тому дізнайтеся більше про Іншуренс та про Копарт, щоб зрозуміти, чим пояснюється така різниця.

Найболючішим і головним недоліком Манхейму слугує обмежений доступ. Без ліцензії приватним особам на торги вхід заборонено. Однак ця проблема вирішується, тому що наша компанія W8 Shipping має ліцензію від аукціону Manheim. Окрім цього, 18-річний досвід у виборі та купівлі авто із США дозволяє нашим співробітникам знаходити оптимальні варіанти за низькими цінами. Станьте власником уживаного автомобіля з Америки, зробивши найвигіднішу інвестицію у своєму житті. До того ж обов’язково розгляньте кілька порад щодо вибору авто із США. Добре розуміючись на цій темі, ви уникнете багатьох помилок і додаткових витрат.

Поділитися:

Інші статті з цієї рубрики

Стоянка з автомобілями аукціону Іншуренс

Про IAAI (Insurance) — страховий аукціон США

#IAAI #аукціони

IAAI — надійний аукціон уживаних, битих та відновлених машин. Зареєструватися на ньому може кожен, але купувати і продавати — для цього потрібно мати ліцензію. Познайомтеся ближче з Іншуренсом. Можливо, цей аукціон стане вашим стартовим майданчиком для бізнесу.

3 264
Золоті терези правосуддя на розмитому темному тлі

Порівняння американських аукціонів: Copart, IAAI, Manheim

#Copart #IAAI

Американські аукціони з продажу машин багато в чому схожі, але багато в чому різняться. Розгляньте відмінності між найпопулярнішими торговими майданчиками США. Дізнайтеся, на що звернути увагу під час вибору аукціону.

1 446
Стоянка з автомобілями аукціону Копарт

Copart (Копарт) — автомобільний аукціон у США

#Copart #аукціони

Copart — провідний автоаукціон США. Щоденно на ньому виставляється понад 175 тис. автівок. Дізнайтеся, як зареєструватися та робити ставки на майданчику. Ознайомтеся з позначеннями Копарт, щоб не купити на аукціоні металобрухт.

11.841 тис.

Для покращення роботи нашого сайту ми використовуємо анонімні дані, надані файлами cookies. Натискаючи «Прийняти», ви погоджуєтесь з нашим використанням файлів cookie