Порівняння
Головна / Блог / Порівняння американських аукціонів: Copart, IAAI, Manheim

Порівняння американських аукціонів: Copart, IAAI, Manheim

Американські аукціони з продажу машин багато в чому схожі, але багато в чому різняться. Розгляньте відмінності між найпопулярнішими торговими майданчиками США. Дізнайтеся, на що звернути увагу під час вибору аукціону.

1 646
8 хв на читання
5/5 (1 голос)

Все пізнається в порівнянні, за допомогою якого можна побачити всі сильні та слабкі сторони того, що розглядається. Такий аналіз дозволяє зробити правильний вибір. З цієї причини ми вирішили порівняти аукціони з продажу авто із США, щоб ви зрозуміли, який підходить вам найбільше. Для цього ми вибрали лише найпопулярніші торгові майданчики Америки: Copart, IAAI та Manheim.

Що спільного в американських автомобільних аукціонах?

Всі торгові майданчики з продажу транспортних засобів знаходяться під наглядом єдиної національної асоціації Америки. Цей орган пильнує за виконанням умов та вимог аукціонів. Крім того, він контролює підготовку перед продажем лотів, щоб вони повністю відповідали описам. Окремо регулюється система комісійних зборів, які доволі значні. Отже краще заздалегідь ознайомтеся з реальними цінами авто зі США, щоб запобігти додатковому стресу. А зараз розгляньте, чим схожі американські аукціони автомобілів.

Фотографія аукціону Copart зверху
Аукціон Copart
Фотографія аукціону IAAI зверху
Аукціон IAAI
Фотографія аукціону Manheim зверху
Аукціон Manheim

Доступ

Здебільшого північноамериканські торгові платформи уживаних автомобілів доступні лише дилерам з ліцензією на ведення комерційної діяльності. Але тут ми говоримо лише про можливість:

  • брати участь у торгах;
  • розміщувати ставки;
  • оплачувати лоти.

Тому що такі аукціони, як Іншуренс та Копарт, дозволяють багатьом охочим реєструватися та переглядати пропозиції продавців. Тому, якщо у вас немає дозволу на торгівлю, дізнайтесь більше про те, як купити авто на аукціоні Copart. На цьому майданчику найменше обмежень.

Продавці

Компанії з продажу машин з Америки співпрацюють з банками, лізинговими та страховими фірмами, приватними особами.

Окремі лоти надходять від каршерингових агентств чи сертифікованих дилерів. Кожен із продавців перевіряється та суворо контролюється адміністрацією аукціону.

Реєстрація

Для створення облікового запису торгові майданчики вимагають пред’явити низку документів: від посвідчення особи до ліцензії на бізнес. Все ж таки на кожному окремому сайті процес реєстрації проходить за своїми правилами та алгоритмами. Найважче вам буде стати учасником торгів на платформах IAAI та Manheim. З огляду на це дізнайтесь більше про доступ на аукціон Манхейм.

Акаунти

Кожна компанія з продажу вживаних машин з США пропонує реєстрацію на різних умовах. Користувачі можуть вибрати один із запропонованих варіантів. Залежно від аукціону, це можуть бути такі пакети, як:

  • Базовий;
  • Прем’єр.

Відмінностями кожного облікового запису є розмір комісійних зборів, а також доступ до додаткових можливостей торгового майданчика. Проте у компанії IAAI формування тарифної сітки відбувається трохи інакше. Прочитайте про Іншуренс у нашому блозі та побачте різницю.

Комісії

Звичайно, додаткові витрати на придбання авто з аукціонів не є приємними речами, але без них не обійтися. Кожна компанія стягує регламентований збір за купівлю транспортного засобу. Розмір аукціонного збору залежить від виграшної вартості лота. Найчастіше комісія становить у межах 400-1000 доларів або для більших сум — 7-20% від ціни.

Знайдіть 6 відмінностей американських автоаукціонів

Наведені вище особливості можна віднести одночасно і до подібностей, і відмінностей. Скажімо так, при ближчому розгляді кожної окремої торгової платформи ви помітите, наскільки вони різні. Найвиразніші відмінності ми зібрали в таблицю, але насправді їх значно більше.

КомпонентиManheimIAAICopart
АсортиментУживанні, але цілі авто у відмінному стані. Тут є машини навіть з нульовим пробігомВживані автомобілі, машини після ДТПБиті транспортні засоби з різним ступенем пошкоджень. Продаються в такому стані, в якому вони є
Аукціонний листНадається повний опис лота з фото у високій роздільності, а також зі звітами CARFAX та ChekAuto. Додатково дається гарантія на реальний пробігВ описах лотів детально розписується технічний стан машини, а також вся необхідна документація. Є можливість переглянути звіти перевірки автоДоступ до детального опису лотів відкривається лише привілейованим акаунтам. Детальнішу інформацію дилери дізнаються на сторонніх ресурсах
ПродавціЛише дилери, які отримали ліцензію від аукціонуВиключно юридичні особи з дозволом на комерційну діяльністьЛіцензовані, а також приватні дилери
ДоступУчасть беруть лише дилери та юридичні особи, які отримали ліцензію від Манхейма. Реєстрація платна. Аукціон закритий для приватних продавцівЄ можливість створення гостьового облікового запису, а також платних акаунтів: приватного учасника та ліцензованого корпоративного покупця. Умови та обмеження у всіх різніКожен бажаючий може зареєструватись. Доступ до торгів слід отримувати у місцевому представництві Копарт. Продавати та купувати дозволено лише зареєстрованим учасникам, для продажу потрібна ліцензія
Щоденна к-ть продажів13,5 тис.40-80 тис.5,5 тис.
Оцінка покупцівНові авто без ремонту. Високі ціниВеликий асортимент. НадійністьДоступність. Широкий вибір. Бюджетна вартість

⚠️ На аукціоні Манхейм покупець може оформити повернення транспортного засобу у випадку, якщо характеристики купленого лота не відповідають його опису, у разі користування підпискою на сервіс DS360 guarantee.

Порівнюючи американські автомобільні аукціони, зверніть увагу на один важливий момент. Наприклад, на майданчику Копарт можна знайти все, що завгодно, у тому числі приватних дилерів. Деякі з них можуть хитрувати, щоб продати мотлох за високою ціною. Тому, якщо ви добре знаєтеся на тому, як перевірити історію авто, його технічний стан і типи пошкоджень на аукціонах, то відразу розпізнаєте несумлінних продавців.

✅ Ви не впевнені у своїх силах? Тоді довірте цю справу нам. За 18 років ми провели сотні тисяч угод і ніколи не розчаровували своїх клієнтів. Підозрілі варіанти ми відкидаємо відразу, щоб не ризикувати грошима тих, хто нам довіряє.

Вибір відповідного аукціону з продажу уживаних авто

Лише порівняння торгових майданчиків нічого вам не дасть. Грамотний вибір полягає у дослідженні кожного з них, розгляді переваг та недоліків, а також можливих небезпечних пасток. Зважившись на покупку транспортного засобу зі США, обов’язково дізнайтесь про недоліки американських машин та особливості їх вибору. Тільки потім переходьте до розгляду автомобільних аукціонів. При цьому докладніше зупиніться на трьох ключових моментах:

  1. Асортимент. Ваш вибір залежить від того, яку машина вам потрібна. Биті доведеться ремонтувати, але відновлення обійдеться дешевше за покупку нової. Автомобілі без пошкоджень будуть коштувати у 3-5 разів дорожче.
  2. Надійність. Щоб вас не обдурили на американському аукціоні, обов’язково дізнайтесь, хто виставляє там лоти на продаж. Додатково дослідіть, наскільки повними/достовірними будуть дані про лот і чи доведеться вам звертатися до платних ресурсів інформації.
  3. Гарантії. Торговий майданчик має надавати певні гарантії на виграний лот. Коротко кажучи, це свого роду «План Б» на випадок, якщо щось піде не так. Під гарантіями також мається на увазі достовірність прикріплених документів та відомостей.

Зрозуміло, що при виборі автоаукціону ви орієнтуватиметеся на свої фінансові можливості. У такому разі врахуйте одне життєве правило — скупий платить двічі. Тому ніколи не обмежуйтеся мінімумом. Користуйтеся платними ресурсами перевірки авто зі США за VIN-кодом. Якщо майданчик пропонує послуги незалежного інспектора, обов’язково скористайтеся цією можливістю. Наприклад, наші експерти перевіряють усі доступні та навіть недоступні матеріали, щоб купити вам хорошу машину за адекватні гроші.

Сподіваємося, порівняння американських аукціонів із продажу авто допоможе вам визначитися з вибором оптимального майданчика для придбання машини. Якщо ж ви не дилер і у вас немає ліцензії на торгівлю, тоді наша компанія W8 Shipping придбає машину для вас, використовуючи всі свої зв’язки та можливості.

Поділитися:

Інші статті з цієї рубрики

Секретні матеріали від Toyota: анонс випуску позашляховика під грифом Gazoo Racing Sport

Японська компанія «Toyota» стала на шлях створення нової спортивної лінійки авто. Хоча подібні зразки вже є у комплектації Gazoo Racing Sport, інженери бренду мають на меті випустити абсолютно новий позашляховик спортивного типу. Ще ніколи концерн не зазіхав на розробку такої…

3

Honda Civic hybrid — вражаюча новинка від японського виробника

Компанія Honda випустила оновлену версію Civic у двох розкішних комплектаціях: Sport Hybrid та Sport Touring Hybrid. Представники бренду повідомляють, що авто оснащене чотирициліндровим двигуном об’ємом 2,0 л (бензин), який працює за економічним циклом Аткінсона. Унікальна гібридна система e:HEV створена для…

72

Пошкодження в бік — це не вирок, а слушна нагода купити авто із США

Незначні бокові пошкодження машин з американських аукціонів Подібні пропозиції досить часто зустрічаються на торгових майданчиках Америки. Нерідко саме вони в результаті стають ідеальним варіантом для купівлі, адже потребують лише поверхневого ремонту. Загалом це виглядає таким чином. Наприклад, під час аварії…

46

Для покращення роботи нашого сайту ми використовуємо анонімні дані, надані файлами cookies. Натискаючи «Прийняти», ви погоджуєтесь з нашим використанням файлів cookie